Kim jestem?

Jestem fizjoterapeutą i terapeutą manualnym

Jestem fizjoterapeutą i terapeutą manualnym, aystentem kursów Terapii Maunalnej według standardów IFOMPT (Międzynarodowej Federacji Ortopedycznych Fizjoterapeutów Manualnych). W 2013 roku ukończyłem studia w Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, zdobywając tytuł magistra fizjoterapii. Moja praca dyplomowa dotyczyła wpływu wybranych ćwiczeń stabilizacyjnych na przekroje poprzeczne mięśni brzucha u nastoletnich sportowców. Obecnie w terapii w dużej mierze wykorzystuję stabilizację układu ruchu, co wydatnie poprawia jakość życia moich pacjentów. Pracę obroniłem z oceną bardzo dobrą.

W czasie trwania studiów rozpocząłem również kurs terapii manualnej prowadzony według ogólnoświatowych standardów. Brałem także udział w rozszerzających szkoleniach z zakresu stabilizacji układu ruchu. We wrześniu 2014 ukończyłem 2,5 letni kurs pierwszego stopnia. Aktualnie poszerzam kwalifikacje na drugim poziomie, asystuję kursy oraz zajmuję się edycją skryptów z Terapii Manualnej, w ramach szkoleń Stowarzyszenia Terapeutów Manualnych NOMPT POLSKA. Kursy prowadzi Stanisław Legocki.

W trakcie studiów odbyłem również około 1000 godzin na praktykach zawodowych. Dodatkowo od grudnia 2009 do września 2011 odbywałem wolontariat w prywatnej przychodni w Gliwicach. Zanim udałem się na studia wyższe skończyłem roczną szkołę policealną na kierunku fizjoterapii/masażu.

Zapraszam na mój instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.